MAŁA PRZYGODA z mYear w internecie – już 28 marca

Tak jak obiecaliśmy – przygotowujemy na najbliższą sobotę specjalną internetową rozgrzewkę – WYZWANIE ON-LINE w stylu mYear. 

Dokładnie o godz. 11 na naszej stronie internetowej opublikujemy zestaw zadań, które mYearowiczom zajmą zapewne 60-180 min. Na odpowiedzi – w formie prostych stwierdzeń/obserwacji odnośnie do prezentowanych przykładów – będziemy oczekiwać mailowo w systemie „im szybciej – tym lepiej – o ile rzeczywiście lepiej” – tzn. zwycięzcami zostaną Ci, którzy przyślą poprawne rozwiązania szybciej niż inni. Ale jeśli przesłane odpowiedzi będą błędne – za każdą z nich doliczymy dodatkowy czas w kolejce ocenianych zgłoszeń.

Tradycyjnie – jak zawsze na mYear – osobno będziemy porównywać odpowiedzi uczniów i studentów. I także tradycyjnie – dla najsprawniejszych „słuchowców” mamy nagrody! Ogłoszenie – także on-line – w ciągu trzech dni, tj. przed końcem marca.

mYear 2020 – WYZWANIE ON-LINE dostępne jest dla wszystkich uczniów i studentów – nie tylko dla zgłoszonych uczestników: dla każdego, kto ma muzyczny słuch – niekoniecznie absolutny 😊 Przebywając z dala od siebie nie możemy co prawda przeprowadzić klasycznego ear-tandem-game… będzie to więc rozrywka indywidualna! Ale możemy się przy tym doskonale bawić i ćwiczyć słuch, do czego każdego serdecznie zapraszamy.

Pamiętajcie – 28 marca o godz. 11 na www.mYear.pl 

Jeśli serwer tego nie wytrzyma to będzie… nasz wspólny wielki sukces.
A jeśli wytrzyma… frajda z kształcenia słuchu będzie jeszcze większa!

partner

Zasób 63

WYZWANIE
ON-LINE

mYear 2020